O nás

V 80. letech Vladimír Palupa, tehdejší zaměstnanec Ústavu přístrojové techniky při Československé akademii věd získával cenné zkušenosti v oboru.

 

Okolnosti i nadšení ho nakonec v roce 1995 dovedly až k založení vlastní živnosti a později v roce 2006 také společnosti TECPA s.r.o., jejíž tým v současnosti tvoří 20 zaměstnanců a na výrobě ploše o rozloze 600 m2 dosahuje roční obrat ve výši 30 milionů korun.

 

Naši velkou předností je, že se soustředíme na dodávky řešení. Dokážeme si poradit i se složitými technologickými problémy a přemýšlet v kontextu dostupných technologií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoké požadavky na kvalitu a přesnost výroby v tomto oboru nás postupně zformovaly až do podoby společnosti, pro kterou je vysoká přesnost jednou z nejvyšších priorit. A proto je mottem našeho týmu slogan „cit pro detail a preciznost“.

 

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby již od samotného konstrukčního návrhu, procesní simulace, až po samotnou výrobu.

 

Naší specializací je výroba a obrábění přesných dílů a sestav z materiálů jako jsou nerezová ocel, titan, hliník, wolfram, měď, keramika MACOR a plasty (PMMA, PEEK, POM).

 

Nerozebíratelné spoje dokážeme tvořit svařováním, pájením a lepením. Klíčové procesy máme plně pod vlastní kontrolou (např. laserové svařování).

 

Každý rok vynaložíme v průměru 13 % prostředků na inovace, vlastní technologický vývoj a rozšiřování kompetencí. Budeme rádi, pokud se na nás s důvěrou obrátíte.

 

 

Kontaktujte nás

 

Tecpa s.r.o.

Telefon: +420 539 014 064

E-mail: post@tecpa.cz

Kde nás najdete ?

 

Provozovna

Hudcova 78b

612 00 Brno

Copyright © 2017 - all rights reserved        |       made by ProxyVision production s.r.o.      |      Made with love