Laserové sváření

LASER toho dokáže více a lépe

 

Minimální pnutí, maximální přesnost a opakovatelné výsledky. To je možné díky špičkovému vybavení pro precizní laserové svařování kovů, které zároveň využíváme pro komerční, tak pro vědecko-výzkumné projekty. Díky vysokým rychlostem laseru jsme schopni pokrýt nejen Vaši vzorkovou ale také případnou sériovou výrobu.

Co je to laserové svařování?

 

Laserové svařování je technologie, která dokáže přivést na svařovaný díl velmi koncentrovaný světelný paprsek ve formě několika krátkých ale výkonných pulzů. To zajišťuje výkonný zdroj laserového paprsku a precizní soustava optických čoček. Laser má specifické vlastnosti jako např. vlnová délka paprsku 1064nm, síla paprsku v řádech desetin milimetrů, nebo možnost nastavit počet s tvar pulzů. Místo, kam bude laser mířit je možno detekovat pomocí kamerového systému a dráhu laseru je možno programovat pomocí přesného 4-osého CNC řízení.

 

Svary dotažené k dokonalosti

 

Ve spoluprací s a Ústavem Přístrojové Techniky v Brně dokážeme optimalizovat laserový svár velmi rychle a efektivně. Report z analýz včetně mikrostrukturálních řezů je u nás samozřejmostí.

Jak se na to připravit?

 

Díky našim bohatým zkušenostem jsme Vám schopni poradit už při konstrukčním návrhu výrobku ještě v rané fázi jeho vývoje (viz. Konstrukce a procesní simulace).

Vývoj je nezastavitelný

 

Miniaturizace zasahuje do všech odvětví, nejen do přístrojové a vakuové techniky. Obrovský vzestup zaznamenává také použití stále menších a výkonnějších baterií v běžném životě. Jako jedni z mála v Evropě, disponujeme know-how a technologií pro laserového svařování baterií (viz. obrázek).

Spolehněte se na naše kompetence v laserovém svařování a neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou.

Kontaktujte nás

 

Tecpa s.r.o.

Telefon: +420 539 014 064

E-mail: post@tecpa.cz

Kde nás najdete ?

 

Provozovna

Hudcova 78b

612 00 Brno

Copyright © 2017 - all rights reserved        |       made by ProxyVision production s.r.o.      |      Made with love