Kontrola a řízení kvality

A proto jsme tady

 

Přísné tolerance, opakovatelnost v setinách mm, špičkové svary, vakuová těsnost až do 10. řádu, unikátní vzhled. Kvalitu máme jednoduše v genech.

 

Díky vysokým požadavkům v oblasti přístrojové techniky a vakuových sestav pro elektronové mikroskopy máme vybudovaný přísný systém kvality skrze všechny procesy v naší firmě. Tento systém navíc neustále zlepšujeme.

 

Jak nejlépe otestovat těsnost náročných sestav? Ve firmě TECPA máme odpověď. Je to námi na zakázku postavený heliový detektor netěsností.

Pouze prověření dodavatelé

 

Některé výrobky, které jsou náchylné na kvalitu vstupních materiálů více než ostatní (např. elektrody pro odporové svařování. Veškeré materiály (Wolfram, Titan, Molybden, CuCrZr Nerez, …) proto nakupujeme výhradně od dodavatelů s prověřenou kvalitou a z nekonfliktních oblastí.

Jinak to ani neumíme

 

Jakou máte jistotu, že naše laserové a TIGové sváry jsou opravdu tak kvalitní, jak tvrdíme? Jen skvělé výrobní technologie a pohled pod mikroskopem nestačí. Ve spolupráci s Ústavem Přístrojové Techniky v Brně našim zákazníkům na přání provádíme např. mikrostrukturální analýzu nebo analýzu pod elektronovým mikroskopem.

Přesvědčte se i Vy, že kvalita je pro nás na prvním místě a neváhejte nás oslovit s Vaši poptávkou.

Kontaktujte nás

 

Tecpa s.r.o.

Telefon: +420 539 014 064

E-mail: post@tecpa.cz

Kde nás najdete ?

 

Provozovna

Hudcova 78b

612 00 Brno

Copyright © 2017 - all rights reserved        |       made by ProxyVision production s.r.o.      |      Made with love