Konstrukce a procesní simulace

U nás vždy něco navíc

 

Jen špičková kvalita nestačí. Nebojíme se kontinuálně investovat do nadstandartního IT vybavení a dovedností našich konstruktérů.

 

Díky SolidWorks 2017 v nejvyšší verzi Premium a jeho speciálním nástavbám dokážeme analyzovat proudění plynu a navrhovat tak špičkové vakuové komponenty a sestavy. Složitější obrábění simulujeme díky programování v CAM a případné chyby tak odhalíme dříve, než se zakázka dostane do samotné výroby.

Nejprve nanečisto

 

Poradíme Vám se konstrukcí výrobku z hlediska zarušení technologické proveditelnosti (např. laserové svařování, TIG svařování). Naše výrobní stroje a IT vybavení jsou vzájemně propojeny, a tak můžeme snadno optimalizovat časy operací (např. hrubování) a tím snížit Vaše náklady.

3D tisk a životní prostředí

 

Během krátkého momentu máme výsledek na stole. 3D tisk nám i Vám pomáhá nahlédnout do fáze rozpracovanosti, a rozpoznat tak případné problémy, které si člověk v 3D návrhu na monitoru nedokáže uvědomit.

 

Díky všem těmto simulacím značně přispíváme k závazku firmy TECPA s.r.o. vůči životnímu prostředí, a to minimalizací průmyslového odpadu a jeho následnou recyklací (např. špony, plast …)

Spolehněte se na naše kompetence a neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou.

Kontaktujte nás

 

Tecpa s.r.o.

Telefon: +420 539 014 064

E-mail: post@tecpa.cz

Kde nás najdete ?

 

Provozovna

Hudcova 78b

612 00 Brno

Copyright © 2017 - all rights reserved        |       made by ProxyVision production s.r.o.      |      Made with love