V současné době hledáme kolegy na tyto pozice:

Mechanik/zámečník ve strojírenství.

Požadujeme:
• SŠ (učňovský i maturitní obor) – výhodou
• Manuální zručnost
• Selský rozum
• Cit pro detail a preciznost
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Spolehlivost a samostatnost
• Nepožadujeme praxi, ale spíše nadšení pro strojírenství, popř. modelařinu
• Výhodou –  zkušenosti se svářením, čtení výkresové dokumentace, nebo zkušenosti z modelářství

Náplň práce:
• Sestavování jednoduchých mechanických zařízení.
• Čtení a použití technických podkladů.
• Rozměřování a orýsovávání materiálů.
• Ruční opracovávání strojních součástí řezáním, (řezání závitů)
• Příprava pro svařování, broušení, montáž mechanických zařízení.
• Mytí a sušení obrobků a balení.

Nabízíme:
• Pracovní smlouvu na plný úvazek
• Jednosměnný provoz
• Zázemí stabilní a dynamické společnosti
• Motivující mzdové ohodnocení
• Stravenky (100,-Kč)
• Pojištění odpovědnosti a důchodové pojištění
• Minerální vody na pracovišti
• Neformální teambuildingové akce, nejen v tuzemsku
• Zaškolení na pozici
• Příjemný pracovní kolektiv
• Místo výkonu práce: Brno-Medlánky

Technolog – konstruktér

Požadujeme:
• SŠ strojní vzdělání (VŠ výhodou, nikoliv podmínkou)
• Praxe v programování v CAD/CAM systémech
• Znalost řídícího systémů Heidenhain (Fanuc výhodou)
• Technické myšlení a proaktivní přístup k práci

• Programování víceosých fréz (především 5-osé) v hyperMILLu a úprava stávajících programů
• Návrhy a zpracování technologických postupů pro CNC stroje, včetně výběru nejvhodnějších nástrojů
• Vedení výrobních projektů a zodpovědnost za jejich zavádění do výroby

Nabízíme:
• Motivující mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem